FRPG Top Sites
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]

A legtöbb felhasználó (11 fő) Szomb. Feb. 15, 2014 1:41 am-kor volt itt.
Latest topics
» Joessie Whelan
Csüt. Jún. 19, 2014 3:48 am by Admin

» Abdul Aziz al-Harbi
Vas. Május 18, 2014 3:49 am by Abdul Aziz al-Harbi

» Régi vagy befolyásos mágus családok
Kedd Május 13, 2014 9:18 pm by Admin

» Alonso Amendola
Kedd Május 13, 2014 12:12 am by Admin

» Celia Pella Amendola
Hétf. Május 12, 2014 7:05 am by Vendég

» Calvin van Ellan
Vas. Május 11, 2014 9:55 pm by Admin

» Luna Flores
Pént. Május 09, 2014 8:08 pm by Admin

» Norldarien Moonshine
Csüt. Május 08, 2014 9:12 am by Norldarien Moonshine

» Vámpír klánok és uradalmak
Hétf. Május 05, 2014 4:01 am by Admin

Top posting users this month

Affiliates

Curran Noctua

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Curran Noctua

Témanyitás by Curran Noctua on Szomb. Feb. 08, 2014 3:42 am

Curran Noctua

Teljes név: Curran Noctua
Becenevek, álnevek, stb.: Az iskolai tablóba "TS"-t írtak, a két nevem közé. Mára sajnos mindenki, aki tudta ez mit jelent halott.
Faj: Alakváltó.
Nem: Kakas.
Születési hely és idő: 2085; Buanos Aires.
Jelenlegi tartózkodási hely: Buanos Aires
Jelenlegi foglalkozás: Utcai bűvész(valójában zsoldos, de ezt mégsem írhatom az önéletrajzomba.).
Rang: -

Kapcsolatok

Számos fontos ember van az életemben, ám majdnem kizárt, hogy hallhattál akár egyikükről is. Magunknak való népség vagyunk, és ezt pont így szeretjük.

Megjelenés

Egy 185 magas, 90 kilós, erős testalkatú férfit képzelj el, kinek kedves, szinte már kisfiús ártatlansága legalább annyira eltántorít attól, hogy ártani próbálj neki, mint az a furcsa, megmagyarázhatatlan érzés, hogy valószínűleg olimpiai bajnok lennék seggberúgásból, ha lenne ilyen szám...vagy megrendeznék még az olimpiát.
A hajam általában rövidre nyírva hordom, a fésűnek ugyanis esélye sincs, hogy normális frizurát faragjon nekem, nem mintha sűrűn látnának ilyesmit a kezemben. A lényeg, hogy ha csak egy kicsit is megnő, szarvak állnak ki belőle mindenhol.
Az arcszőrzetem már más tészta. Borostám, körszakállam, vagy télapó szakállam van, attól függően, hogy mióta nem sikerült időt szánnom egy borotválkozásra.
Mint a legtöbb alakváltó én is a kényelmes, bő ruhákat kedvelem, amikből könnyen ki lehet bújni, illetve nem koszolódnak nagyon, és nem is kár értük.
Ékszert nem hordok, morbidnak tartom a feltételezést is.

Állati alakomban egy hóbagoly képében láthat, aki épp kíváncsi rám.

Viselkedés

Ez abszolút a másikon múlik. Teljes szívemből hiszek abban, hogy ne tegyél olyat mással, amit nem szeretnél, ha megtenne veled. Valami könyvben olvastam egyszer, talán Gyűrűk urában? Mindegy, a lényeg, hogy alapvetően egy illedelmes, tisztelettudó, bár kissé szűkszavú krapek vagyok, aztán ha jobban megismerem az illetőt lehetek kedves, vagy épp goromba, esetleg cinikus, de még pimasz is.
Előítéleteim sincsenek jellemzően, még a Cyborgok sem akasztanak ki, viszont nem tehetek róla, a vámpírokat teljes szívemből gyűlölöm, és még csak meg sem tudnám mondani, hogy miért. Úgy értem, csak szadista állatokkal találkoztam közülük persze, de az irgalmas szamaritánusok a többi faj tagjai közt sincsenek éppen túlreprezentálva, szóval nem tudom...egyszerűen csak utálom őket és kész.

Előtörténet

-Curran?
Pislogok egyet a nevem hallatán, és körbenézek. A gyerekek tengerében valahogy egyik 8 évesből sem nézem ki ezt a maszkulin hangot.
-CURRAN!
Ez már a hátam mögül jön, és egyszerre csak felbukkan mögöttem egy cingár, fekete hajú kiskölyök. Rég nem látott unokatesóm.
-Robbie! Hát te mit keresel itt?
-Én mit keresek itt? Ez az öcsém zsúrja, te mit keresel itt???
-Ó...úgy értem, azt mondták egyetemre jársz, vagy mi...
-Mikor is jártál utoljára itthon? Egy ideje elvégeztem már.
-Ó...hmm...bocs, kicsit elfoglalt voltam. Szóval, tanácstag lesz belőled?
Erre nevetésben tör ki, és megveregeti a vállamat. Gondolom, mert az iskolai éveit piálással, és csajozással töltötte tanulás helyett. Más kérdés, hogy ez nem kizáró ok, sőt...
-Na, de hagyjuk az én unalmas életem, inkább mesélj magadról!
-Ugyan...
-De, komolyan. Tessék, egy sör, és most mond el, mi történt veled,a mióta utoljára találkoztunk!

Na, ez szép lesz. Mikor is láttalak utoljára? Amikor jelentkeztem arra a bohócegyetemre ugye? Nos, sajnos pont olyan izgalmas volt, mint amire számítottam. Az első évben történelem volt főleg, és kártyatrükkök. A másodikban fegyverek. a harmadikban megmutatták, hogy miért nem érünk velük semmit. a harmadikban kezdődött az igazi móka. Hiszed vagy sem, a "bohócegyetem" az egyetlen olyan képzés, ami épp olyan rossz, mint a híre. 14-en vágtunk bele, és akkor mindenki azt hitte, én bukom ki először. Négyen végeztük el, és mára már csak én vagyok életben.Tudom, ködösen fogalmazok, de muszáj. A lényeg, hogy bejártam Európát, észak Amerikát, de még Afrikában is jártam. A tündérek birodalma még a jövő zenéje. Hivatalosan nem küldtek oda, magamtól meg necces. A lényeg, hogy izgalmas életem van, nem is reméltem jobbat...és természetesen alig várom, hogy nyugdíjba mehessek. Már nincs sok.

-Hát...ez elég tömör volt... - Jelenti ki, mikor pár perc kínos csend után rádöbben, hogy valóban ez az a pont, amikor sör ide vagy oda, nem fogok elárulni többet.
-Igen, de nincs kedvem untatni a részletekkel. No, érezd jól magad, nekem sajnos mennem kell.

Nem sokkal később tényleg távozom a party-ról. Kezdem unni a kíváncsiskodókat. Hol voltam eddig? Hova megyek? Honnan volt pénzem Robbie tanulmányaira? Ugye nem jártam Brasilia közelében, az újság lehozott egy homályos képet, amin egy rám hasonlító alak épp egy kocsmát rombol földig. Sajnos, ahogy elődeim közül sokan, én sem a válaszok embere vagyok. Az életem arról szól, hogy megtegyek mindent, amit még a lelkiismeretem elbír, hogy másoknak legalább egy kicsit jobb legyen. A világot elnézve, igyekezhetnék jobban is...

OPCIONÁLISAN KITÖLTENDŐ

Pár dolog, amit szeretek az életben: Könyvek. Főleg a regények. Imádom őket. Főleg a fátyol felszakadása előtt írtakat. Elbűvölőnek tartom azt a rengeteg naív álmodozást...

Pár dolog, amit utálok az életben: Mint már említettem, a vámpírokat. Továbbá, a rabszolgaság, a kínzás, az emberi jogok semmibe tiprása, a drogok, a prostitúció...maradjunk inkább annyiban, hogy a rabszolgaság minden formája na. Ó, és persze, ha gyerekek szenvednek. Összességében elmondhatjuk, hogy utálom a  szülőföldem, aminek egyetlen jó tulajdonsága, hogy elkerülik a vámpírok.
Ó, és ha valaki dél előtt zaklat bármivel, ami nem létfontosságú. Ha felkeltesz álmomból, az élet halál kérdése lesz, így vagy úgy!

Céljaim: Világbéke (No pressure).

Álmaim: Egy hatalmas kehelynyi, tejszínhabban, és eperszósszal díszített eperfagyit megenni egy gyönyörű nő hasáról.

Félelmeim: Nincs mitől félnünk, legfeljebb a félelemtől magától(fordítás:semmi közöd hozzá).

Titkaim: Egyik bűnös szenvedélyem egy bizonyos írónő száz éves könyvsorozatának olvasása. Természetesen abszolút ponyva, és elég egyértelmű benne az író erotikus fantáziájának kiélése, de ugyanakkor a dialógusok megfelelően jók benne, és nincs benne szerelmi háromszög, a kor többi szemetével ellentétben, szóval imádom Kate Daniels Kalandjait, mind a 30 regényt.

Play by: Stephen Amell

Fejlesztések:
Mentális: Mentalista (1TP).

A hozzászólást Curran Noctua összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 08, 2014 8:26 am-kor.
Curran Noctua

Hozzászólások száma : 126

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Curran Noctua

Témanyitás by Curran Noctua on Szomb. Feb. 08, 2014 5:17 am

Kész vagyok! Smile
Curran Noctua

Témanyitás by Curran Noctua on Szomb. Feb. 08, 2014 7:21 am

Szeretném elkölteni egyetlen TP-m a Mentális képességek közül a Mentalista fejlesztésre.
Köszi Smile
Curran Noctua

Témanyitás by Admin on Szomb. Feb. 08, 2014 9:02 pm

Hozhattál volna egy évvel idősebbet, és akkor +2 TP. Smile
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 330

Felhasználó profiljának megtekintése http://magicwars.hungarianforum.com

Témanyitás by Admin on Szomb. Feb. 08, 2014 9:03 pm

Alap TP: 1
+1 TP 100. reag után

Mentalista.
Mint a villám

A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 08, 2014 9:17 pm-kor.
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 330

Felhasználó profiljának megtekintése http://magicwars.hungarianforum.com

Témanyitás by Curran Noctua on Szomb. Feb. 08, 2014 11:34 pm

Kiegészítés a kinézethez:

A családomban szinte mindenki egy ilyen anyajeggyel születik. A képen a kishúgom keze látható, az anyáméra téve. Ami engem illet, nekem a kulcscsontom alatt helyezkedik el, bal oldalt. Nagyon apró, alig 1 centis az átmérője, és a ruhám miatt nem is szokott látszani.
Curran Noctua

Témanyitás by Curran Noctua on Szomb. Márc. 01, 2014 1:12 pm

100. hsz utáni TP-met elkölteném erre: Mint a villám. Azonnali átalakulás bagollyá és vissza Smile
Curran Noctua

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére